Dołącz do nas na FACEBOOK'u

A teraz opowiemy Wam o naszej Krainie Baniek

Nasza Kraina Baniek Mydlanych powstała aby wprowadzić Was w magiczny, barwny, zjawiskowy świat baniek. Tutaj zatrzymuje się czas i bańkowy świat otwiera się przed nami. Najpierw powolutku zaczynają się wynurzać drobne, czarujące banieczki, które mieniąc się wirują wokół nas niczym świetliki nocą. Czary mary i banieczki zaczynają rosnąć i rosnąć. Teraz już nie są takie małe. Bańki w bańce, duże, małe, podłużne jak tunele, trójkami, czwórkami unoszą się przed nami.Nagle gdzieś z boku nadciągają bańki giganty, które kręcą się i mienią różnymi kolorami jak tęcza na niebie, przewodząc Naszej unoszącej się bańkowej przestrzeni...

Zapraszamy serdeczenie do naszej Krainy!

Kraina Baniek Mydlanych jest bańkową częścią Cyrku Animé. Jest to nasza magiczna i piękna, bajkowa i kolorowa kraina, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Cyrk Animé jako grupa animatorów zajmuje się warsztatami, animacją cyrkową, jak również pracą z dziećmi i młodzieżą w ramach pedagogiki cyrku poprzez śmiech, radość i zabawę.

Cyrk Animé. inspiracja. animacja. edukacja. powstał w 2007 roku. Jego nazwa pochodzi od francuskiego słowa ‘animé’ co oznacza żywy, ożywiony, ruchliwy, pełen życia. Taki właśnie cyrk chcemy sami tworzyć. Cyrk nowoczesny, który pobudza do działania wszystko co napotka na swojej drodze, który zarazem zachęca do własnej aktywności, do przełamywania barier, jak i do robienia i próbowania w życiu zawsze czegoś nowego. Żyj i dziel się, odkrywaj i próbuj, przemierzaj i patrz.

A jaką rolę Cyrk Animé ma pełnić, czym jest dla nas i dlaczego tak naprawdę powstał? Cyrk Animé ma inspirować, animować i edukować.

INSPIROWAĆ...

czyli podsuwać nowe pomysły, poddawać myśli, wywierać wpływ i motywować. Jest to coś, co ma pobudzać do twórczości, dając zapał i natchnienie do działania. Chcemy inspirować aby każdy znalazł coś w życiu dla siebie i aby tą ścieżką podążał.

ANIMOWAĆ...

czyli pobudzać do działania, do wszelakiej aktywności i ożywiać. Poprzez animację chcemy zachęcać do wspólnego czerpania radości ze sztuk cyrkowych, jak i z innych rzeczy, które mogą nas rozwijać.

EDUKOWAĆ...

czyli kształcić, przekazywać umiejętności a zarazem wychowywać i pomagać. Chcemy dzielić się wiedzą oraz naszymi doświadczeniami, chcemy wspierać innych, tak aby każdy mógł się rozwijać zarówno fizycznie, jak i psychicznie.